środa, 15 marca 2017

RECENZJA DEPILATORA PHILIPS SATINELLE ADVANCED

Depilator philips bre630/00


Jeśli zastanawiasz się nad kupnem depilatora jakiegokolwiek, bądź tego konkretnie modelu to post dla Ciebie. Czy warto kupić depilator? Według mnie zdecydowanie tak, ale nie warto wybierać te najdroższe. Idealny na początek jest Philips BRE 630/00 (prezentowany na zdjęciach), chociaż z perspektywy czasu wybrałabym jeszcze prostszą wersję, czyli BRE 620/00. Kluczowa jest decyzja, czy interesują was depilatory z dyskami ceramicznymi, czy pęsetami. Po dogłębnych analizach internetu raczej poleca się te z dyskami ceramicznymi. 

#ZALETY DEPILATORÓW:

➤gładka skóra nawet do 3 tygodni
➤wygodne i łatwe w obsłudze
➤jednorazowy wydatek rekompensuje nam ciągłe zakupy jednorazowych maszynek
➤raczej brak podrażnień

#WADY:

➤z początku depilacja jest bolesna przy wrażliwej skórze
➤nie depiluje małych włosków 


Depilator Philips BRE 630/00
Mój recenzowany model posiada aż 6 nasadek:
tą podstawową, golarkę, nasadka do przycinania włosków (3mm), nasadkę masującą oraz do depilacji twarzy i miejsc wrażliwych. W rzeczywistości korzystam tylko z tej podstawowej i ewentualnie golarki. Dodatkowo w zestawie jest grzebyczek do czyszczenia głowic i co najważniejsze można używać go pod wodą co znacznie zmniejsza ból! Cena +/- 250zł


Pierwsze użycie było dramatycznym przeżyciem bolało strasznie na nogach (chcesz być piękna to cierp), tak samo pod pachami. Z każdym kolejnym razem skóra się przyzwyczaja moim zdaniem i mniej boli.


Nie używam nasadki do miejsc wrażliwych, gdyż tylko utrudnia depilację, nie wyrywa włosków w zgięciach itd., więc lepiej mieć z głowy więcej włosków na raz niż się męczyć i marnować czas :). A co z depilacją twarzy? U mnie się na wąsiku nie sprawdziło mam bardzo delikatny meszek i tego praktycznie nie chwyta, jak ktoś ma włoski dłuższe i grubsze to na pewno się sprawdzi. Na nogach krótkich, słabych włosków niestety też nie chwyta, to największy minus, więc wtedy przydaje się nasadka goląca. Jeśli chodzi o okolice bikini, nie ryzykowałabym, skóra tam jest bardzo cienka i wrażliwa, więc darowałabym sobie tego bólu, ale jak ktoś jest wytrzymały to jak najbardziej! 
Podsumowując pomimo wszystko warto, dla samych gładkich pach do 3 tygodni i gładkich nóg (pomijając te małe poprawki). Jeśli depilacja maszynkami co kilka dni jest dla was męczarnią to zainwestujcie w jakiś depilator.